Środa 21 Luty 2018 | Imieniny obchodzi: Eleonora, Feliks, Kiejstus
Aktualności


Historia


O nas


Instruktorzy


Oferta


Warto zobaczyć
Sieraków

SOK Sieraków

Maisto Partnerskie - Horne Srnie

Maisto Partnerskie - Vodnany

Maisto Partnerskie - Schönberg

  
Finał Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym
 

Przedstawicielki sierakowskiej Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego oraz równocześnie członkinie Zespołów Tanecznych Wisienki z Sierakowskiego Ośrodka Kultury wzięły udział w zorganizowanym 19.03.br. na hali widowiskowo-sportowej w Międzychodzie Finale Rejonu Poznań Zachód w Aerobiku Grupowym. Warto dodać, iż był to pierwszy udział grupy w tego rodzaju zawodach.

Podczas turnieju rywalizowały ze sobą szkoły podstawowe z Sierakowa, Międzychodu, Swarzędza, Kwilcza, Szczodrzykowa, Ryczywołu, Chrustowa oraz Biezdrowa.   Dziewczęta w składzie: Monika Andrzejewska, Julia Jankowska, Martyna Stachera, Karolina Nowak, Alicja Mądrowska, Julia Szremska oraz Patrycja Ćwiertnia wywalczyły II miejsce, co oznaczało zakwalifikowanie się grupy do kolejnego etapu, a mianowicie do Finału Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Grupowym. 

Dziewczęta nie przestały dalej pracować nad układem choreograficznym, wprowadzając nowe, trudniejsze elementy. Igrzyska odbyły się w dniu 28.03.br. na hali Arena w Poznaniu. Nasze reprezentantki zmierzając się z najlepszym grupami z całego województwa, znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych w całej Wielkopolsce!

http://www.wisienki.sierakow.pl/content.php?dzial=226&mod=gal_show&lang=pl

 
«« wstecz

drukujwyślij ten link
   
Galeria
Wyszukiwarka
szukaj
Sonda
Jak oceniasz naszą stronę ?
super
dobra
zła
nie mam zdania
Zobacz wyniki | Głosuj
  
on line: 6 odwiedzin: 2673281 design & hosting Trol Intermedia 2007